Hakkımızda

Ayakmankenligi.com; Ayak mankenliği / modelliği ilanlarının yayınlandığı ve bu konu ile ilgili makalelerin yer aldığı güvenli bir web sayfasıdır. Bu sitede verilen ilanlar site sahibi olarak tarafımdam verilmiştir ve çalışmaya kabul edilirseniz sadece benimle çalışırsınız.

Güzel ayakların hayranı olduğum için böyle bir site kurma gereği duydum. Ayaklarınızın güzel olduğunu düşünüyorsanız ve ek gelir elde etmek istiyorsanız, ilanlara başvurabilir ya da mesaj gönderebilirsiniz. ajans.parttime@gmail.com e-posta adresine mesaj gönderebilirsiniz.

Sitede yer alan ilanların hepsi aktif ilanlardır. Başvurunuza en geç 1 gün içinde yanıt verilir, uygun görülürseniz 2 gün içinde çalışmaya davet edilirsiniz. Ayakları uygun olan adaylar için düzenli olarak çalışma fırsatı vardır

Gizlilik İlkesi:

Başvuru esnasında sitemize girilen bilgiler asla paylaşılmaz ve gizli tutulur. Hiçbir şekilde bu bilgiler pazarlama konusu edilmez ve başka amaçlar için kullanılmaz.  Sitemizi kullanabilmeniz için 18 yaşını doldurmuş ve reşit olmanız gerekmektedir.

Çalışmada çekilen video ve fotoğraf görsellerinde yüzünüz görünmez, isminiz ve kişisel bilgileriniz yer almaz. Bu çalışmalarda dizinizden aşağısı görünür, odak noktası ayaklarınızdır.

Ayak modelliği işinde video, fotoğraf çekimi yapılmadan da çalışabilirsiniz.

Ayak Modelliği İlanları

Sitedeki tüm ilanlar için ödemeler aynı gün nakit olarak ödenir.
Son derece kolay ve eğlenceli bir işte çalışarak para kazanmak isterseniz, ayak modelliği başvurusu yapabilirsiniz.

Konu ile ilgili sıkça sorulan sorular ve cevaplarına bu bağlantı üzerinden erişebilirsiniz. Bunların dışında sormak istediğiniz bir soru olursa iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Ayakmankenligi.com hakkında yapılmış yorumlar ve değerlendirmeleri aşağıda bulabilirsiniz. Referanslar daha önce çalışılan modeller tarafından yapılmıştır. Çalışmadan sonra siz de yorum yazmak isterseniz bu sayfayı tekrar ziyaret edebilirsiniz.

Ayak Modelliği Başvuru Formu için tıklayınız

Sizinle çalışmak çok eğlenceliydi. Ayak modeliği ihtiyacınız olduğunda sizinle seve seve yeniden çalışmak isterim. İpek S.

Hızlı ödeme için teşekkür ederim. Projelerinizde tekrar ayak modelliği yapmak isterim.

Çok kısa sürede dönüş yaptığınız için teşekür ederim. ayak modelliği için ihtiyaç duyduğunuzda lütfen beni hatırlayın 🙂

Bu kıdar kısa sürede çağrılınca olduka şaşırdım. Başvurumun ertesi gün çalışabileceğim aklımın ucundan geçmezdi. Aynı gün ödeme için de çok teşekkür ederim.

Ayak modelliği ilanına başvuru yaptım. 1 hafta içerisinde davet ettiğiniz ve iş bitiminde ücreti ödediğiniz için teşekkür ederim. Haftaya tekrar gelebilirim.

2 yıldır ayak mankenliği yapıyorum ve sizinle çalışmaktan son derece memnunum.

Ayak Mankenliği Başvurusu İçin Tıklayınız! 

“Hakkımızda” üzerine 14 yorum

 1. Ben geçen hafta gittim çalışmaya, standart bir ayak modelliği çalışması değildi. Adamı ayaklarınızla çiğniyorsunuz, ben öyle çok yufka yürekli değilim o yüzden benim için kolay oldu. Stres attım hatta.
  En az 50 defa teşekkür etti ve ödememi iş bitince ödedi, davet edilirsem yine çalışırım.

  Cevapla
 2. Ben de ek para kazanmam gerektiği için ayakmankenligi.com ile 2-3 ay çalıştım, sanırım 10 dan fazla defa çalışmışımdır.Güvenilir ve ödemeyi iş bitiminde yapıyor. Adam ayaklara ilgi duyuyor ve çiğnenmek için para ödüyor. İlk başta irite edici gelmişti, ama 2. 3. seferden sonra alıştım. Sınavlarım çok yoğun olduğu için şu anda çalışamıyorum, ama tekrar çalışacağım. Ayaklarım altın madeniymiş de benim haberim yokmuş

  Cevapla
 3. Biz iki arkadaş birlikte başvurduk ve kabul edildik, başvuru yapıp çalışmaya çağırılmamız 2 gün sürdü. Haftada bir gün çalışmak için anlaştık. Bu kadar basit bir iş olduğunu bilsek daha önce başvururduk. Haftaya gidersek 5. olacak sanırım. Ödemelerde hiç sıkıntı olmadı, iş sonu hemen ödemeyi yapıyor. İş çok kolay adamın üstüne ayaklarımızla basıyoruz sadece, birinin sırtını çiğniyormuş gibi.

  Cevapla
 4. Ben de hiç deneyimim olmadan başvuru yaptım, ayaklarımın güzel olduğunu biliyordum, ama bu kadar güzel olduğunu bilmiyordum. Dışarda buluşup detayları konuştuk, sonrasında çalışmaya başladım. Ödememi nakit olarak alıyorum, alıştım çiğneme işine, 2 aydır çalışıyorum, tam zamanlı bir işim olduğu için ayda 3-4 defa çalışabiliyorum. Bence güvenilir, bugüne kadar hçbir sorun yaşamadım.

  Cevapla
 5. Ben her hafta düzenli olarak çalışıyorum, aylık anlaşma yaptık, İlk önce çekinmiştim, ama o kadar kolay ki çalışması, muhabbet edip müzik dinlerken çalışabiliyorsunuz. Adamı ayaklarımla çiğniyorum üstüne para alıyorum. En az 1-2 yıl daha okulum bitene kadar çalışırım diye düşünüyorum.

  Cevapla
 6. Ben 5-6 defa ayakmankenligi.com un bir ayak modelliği işinde çalıştım ve hiç bir sorun yaşamadım. Aslında daha önce ayak mankenliği deneyimim de yoktu, part-time işe ararken ilanlarına denk geldim ve başvurdum, meğerse ayaklarım ayak modelliği için uygunmuş. Ödememi her gittiğim gün nakit olarak aldım.

  Cevapla
 7. Ben de 3 aydan fazla süredir çalışıyorum ve ayak modelliği yapmaktan memnunun. Ödeme peşin olarak iş bitiminde ödeniyor. Sadece akşamları iş çıkışında çalışabiliyorum. Haftada bir defa çalışıyorum, hem stres atıyorum hem para kazanıyorum. Tavsiye edilir. Ayaklarınız güzelse denemeye değer. Hem çalışma süresi uzun değil hem de ödemeler piyasaya göre yüksek.

  Cevapla
 8. Ben 2 ayda 10’dan fazla çalıştım ve hala da çalışıyorum. Ödeme nakit yapılıyor, çalışma saatleri oldukça esnek, işlerm yoğum olduğunda ara veriyorum, boş vaktim olduğunda çalışıyorum. Tavsiye ederim, ayaklarınız uygunsa deneyebilirsiniz.

  Cevapla
 9. Ayak modelliğini ayakkabı katalog çekimleri sanıyordum ilanlarınızı görene kadar. Haftada 2 defa düzenli olarak çalışıyorum ve ödememi nakit olarak aynı gün alıyorum. Sizinle çalışmak oldukça kolay ve eğlenceli. Teşekkürler.

  Cevapla
 10. Sanırım bu işte en uzun süre ayak modelliği yapan modellerden biri benim. 2 yılı aşkın bir süredir düzenli olarak çalışıyorum, Özgür bey ile çalışmak çok kolay. Ödemeleri aynı gün nakit alıyorsunuz, başka firmaların yatığı gibi haftalarca ödeme almak için beklemiyorsunuz. Davet edildiğim sürece ayak mankenliği yapmaya devam edeceğim.

  Cevapla
 11. Haftada 1 defa düzenli olarak çalışıyorum ve oldukça menunum. Bankada çalıştığım için stresli oluyorum ve ne zaman bu işte çalısam terapi olmuş gibi hissediyorum. Hem ek gelir oluyor hem de stres atmış oluyorum. Banka işleri çok yoğun olmasa her gün çalışabilirdim. Teşekkürler.

  Cevapla
 12. Ben de haftada 1 defa düzenli olarak çalışıyorum. Birini çiğneme fikri ilk önce tuhaf geliyordu, ama artık alıştım. Ek gelir kazanmak için bence yapılabilecek bir iş. Sanırım hafif olmak da iş kabul edilmek için bir avantaj.

  Cevapla
 13. İstanbul’da öğrenci olduğum zamanda 1 yılı aşkın süre bu işte çalıştım. İşin avantajı dilediğiniz gün ve saatte çalışabiliyorsunuz ve ödemeyi nakit olarak alıyorsunuz. Diğer işlerde olduğu gibi haftalarca ödeme peşinde koşmuyorsunuz. İstanbul’da olsam yine çalışmak isterdim.

  Cevapla
 14. Ben dün çalıştım ve ödememi nakit aldım. İşin ilginç olmasının dışında çok kolay. Fuar hostesliğine göre hem ödemesi daha iyi, hem daha kısa sürüyor. İstediğin gibi çiğneyebilirsin dedi, ben de çiğnedim. Çok kolaydı tekrar çalışabileceğimi söyledim.

  Cevapla

Bir Cevap Yazın